AL-1035-WH

Obrazek produktu

 

Kompaktowy i przenośny model AL-1035-WH stworzono z myślą o sytuacjach, w których przestrzeń biurowa jest znacznie ograniczona lub niezbędny jest tymczasowy dostęp do urządzenia wielofunkcyjnego.

Znakomicie nadające się do postawienia na biurku i wyposażone w rączkę do przenoszenia - to urządzenie wielofunkcyjne możesz zabrać ze sobą. Ma naprawdę niewielkie rozmiary, a gdy chwilowo jest niepotrzebne, można je przechowywać w pozycji pionowej. Model AL-1035-WH ma stylowy i nowoczesny wygląd. Pozwala wygodnie drukować, kopiować i skanować, a minimalna liczba przycisków znacznie ułatwia obsługę.

Przycisk 'Skanuj do USB' umożliwia błyskawiczne skanowanie dokumentów do pamięci USB bez konieczności korzystania z komputera. Po podłączeniu komputera i zainstalowaniu dostarczonego w zestawie sterownika można w pełni wykorzystywać możliwości skanowania w kolorze. Funkcja kopiowania i skanowania dowodów osobistych do pamięci USB umożliwia również wygodne skopiowanie obu stron dowodu na jedną kartkę.

Stworzony z myślą o użytkownikach i środowisku, model AL-1035-WH wyposażono w tryb automatycznego wyłączania, który zmniejsza zużycie energii, gdy urządzenie pozostaje nieużywane. AL-1035-WH posiada certyfikat Energy Star i zapewnia łatwą konserwację dzięki prostym w wymianie kasetom z tonerem i bębnem.
Załączone pliki


Szczegółowe dane techniczne

Ogólne

Szybkość urządzenia, tryb kolorowy w str./min (A4) -
Szybkość urządzenia, tryb cz.-b. w str./min (A4)10
Szybkość urządzenia, tryb kolorowy w str./min (A3) -
Szybkość urządzenia, tryb cz.-b. w str./min (A3) -
Format papieru: min.- maks.A6-A4
Gramatura papieru (g/m²)56-128
Pojemność: standardowa (arkuszy)40
Pojemność: maks. (arkuszy)40
Czas nagrzewania (w sekundach)13.5
Pamięć ogólna min./maks. (MB)32
Pamięć drukarki min./maks. (MB)32
Dupleks-
Wymagania dotyczące źródła zasilania - sieciowe napięcie lokalne (Hz)220-240V, 50/60Hz
Pobór mocy (kW)Max.660 W
Wymiary (mm)422 x 291 x 130
Waga (kg)7,0

Kopiarka

Skaner

Drukarka

Faks