MX-4112N

Obrazek produktu

Żadnych kłopotów - wydajność przede wszystkim. Nasza technologia finger swipe pomoże każdemu w pełni wykorzystać możliwości tego urządzenia wielofunkcyjnego. Użytkownicy w standardzie dostają dostęp do funkcji druku sieciowego i kopiowania na formacie A3W, szybkiego skanowania, znakomitej jakości obrazu i uniwersalnej funkcji przechowywania dokumentów - wszystko uzupełnione o wiodące rozwiązania zabezpieczające.

Wydajność tego modelu można powiększyć jeszcze bardziej instalując zaawansowany faks, jeden z szybkich dwustronnych podajników dokumentów oraz wiele profesjonalnych urządzeń obróbki końcowej. Imponujące możliwości tego modelu można również poszerzyć o pełen dostęp do internetu, co pozwoli przeglądać i drukować zawartość stron WWW bez konieczności korzystania z komputera.

Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w platformę OSA, żeby łączyć się z oprogramowaniem SaaS działającym w "chmurze" i opracowanym przez partnerów technologicznych firmy Sharp . Model MX4112N o prędkości 41 stron na minutę poradzi sobie z najcięższymi zadaniami. Niezwykle trwała konstrukcja została wsparta zestawem programów narzędziowych i administracyjnych, które ograniczają konieczność interwencji personelu do minimum, co dodatkowo zwiększa produktywność.

Ponadto funkcja dostępu zdalnego umożliwia konfigurację, rozwiązywanie problemów i organizację szkoleń poprzez sieć, a elektroniczny podręcznik użytkownika może być wyświetlany na dotykowym ekranie o przekątnej 10,1 cala, który można pochylać w trzech płaszczyznach.

Odznaczony certyfikatem Energy Star model MX-4112N to jedno z najbardziej przyjaznych dla środowiska urządzeń wielofunkcyjnych w swojej klasie - włączając w to materiały eksploatacyjne, zarządzanie zużyciem energii i infrastrukturę internetową - stworzone, żeby zminimalizować pobór energii i koszty eksploatacji.
Załączone pliki


Szczegółowe dane techniczne

Ogólne

Szybkość urządzenia, tryb kolorowy w str./min (A4)41
Szybkość urządzenia, tryb cz.-b. w str./min (A4)41
Szybkość urządzenia, tryb kolorowy w str./min (A3)19
Szybkość urządzenia, tryb cz.-b. w str./min (A3)19
Format papieru: min.- maks.A5R - A3W
Gramatura papieru (g/m²)55 - 256
Pojemność: standardowa (arkuszy)1100
Pojemność: maks. (arkuszy)5600
Czas nagrzewania (w sekundach)30
Pamięć ogólna min./maks. (MB)3072/4096
Pamięć drukarki min./maks. (MB)-
Twardy dyskSTD
Pojemność twardego dysku (GB)160
DupleksSTD
Wymagania dotyczące źródła zasilania - sieciowe napięcie lokalne (Hz)200 - 240V, 50/60Hz
Pobór mocy (kW)1,84
Wymiary (mm)643 x 761 x 952 (RSPF) 643 x 761 x 966 (DSPF)
Waga (kg)118 (RSPF) 126 (DSPF)

Kopiarka

Podajnik dokumentów

Skaner

Funkcja archiwizacji dokumentów

Drukarka

Faks

Opcje wykańczania