Informacje o firmie

Szanowni Państwo

          Firma ALKOP SP. Z O.O.  to autoryzowany dealer  SHARP, TOSHIBA, RICOH, KONICA MINOLTA, OLIVETTI. Główny profil naszej działalności to sprzedaż i serwis kserokopiarek oraz innych urządzeń biurowych.   

         W stałej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia biurowe nowe, używane jak i po-leasingowe tj : kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, projektory multimedialne, ekrany do projektorów, tablice  interaktywne, monitory i telewizory, laptopy, niszczarki dokumentów, bindownice, klimatyzacje, baterie słoneczne.       

         Prowadzimy serwis urządzeń oraz sprzedaż oryginalnych jak i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych : tusze, tonery, kasety drukujące, papier, cartridge do urządzeń laserowych oraz cartridge do urządzeń atramentowych, wszystkich dostępnych marek na rynku min. Sharp, Toshiba, Canon, Kyocera Mita, Xerox, Ricoh, Infotec, Konica Minolta, Panasonic, Nashua, Lanier, Olivetti, HP, Brother .

Wszystkie urządzenia oraz materiały eksploatacyjne objęte są pełną gwarancją.

 Nasi specjaliści doradzą jak uniknąć nadmiernych kosztów oraz jak zoptymalizować wydatki związane z eksploatacją i serwisem

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do składania zapytań :

 

mail: biuro@alkop.eu  www.alkop.eu

tel. +48 510 507 299   lub  tel/fax 48 360 58 90

lub zapraszamy do siedziby naszej firmy :

ALKOP Sp. z o.o   ul. Pamięci Katynia 12a lok. 5, 26-610 Radom

 

członek zarządu
Zbigniew Małecki

 

Nowości / Promocje